Hakkımızda

ÖZTAR mevcut yatırımları sonucunda yüksek kapasite, yüksek kalite ve rekabetçi fiyat üçlemesiyle sektöründe haklı iddiasını sürdürmektedir. ÖZTAR Veteriner Hekimleri ve Ziraat Mühendisleri olarak ana amacımız; hayvanları hastalandırmadan korumak, ihtiyaçlarını karşılamak ve hayvan refahına zarar vermeden en yüksek verimi aldırmaktır.

 
Kalite Politikamız

Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak. Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst, planlı zamanlarda istenen üretimi gerçekleştirmek, pazarlamak. Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini ve kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmak. Çevre koruma ile iş güvenliği bilincine sahip olmak ve bu konuda imalatımızda, imalat sonrası hizmetlerimizde bu bilinci göz önünde tutmak, kalitesiyle markalarımızı Türkiye ve bütün Dünya Ülkelerinde en yüksek seviyeye ulaştırmak.

 

 

 
Neden Öztar İlaç ?
 

Yenilik: Uluslararası ticaret’teki açmazlara farklı bakış açısı ile çözümler üretirken, iş hayatındaki en son yenilikleri takip ediyor ve üretimden ürün teslimatına kadar ki süreçlerde bunları uyguluyoruz.

 

 

Etkililik: Daha etkili ürün üretirken, verdiğimiz servisi her bir sipariş de daha yukarılara taşıma arzusundayız.

 

Verimlilik: İyi ürün üretmek ile kalmayıp, iyi bir lojistik servisi ile ürünlerimizin zamanında teslimatı olmazsa olmazımızdır.

İnsanlara Erişim: Deneyim, teknik donanım, periyodik olarak yapılan müşteri ziyaretlerimiz ile müşterilerimize çok daha yakınız.

 

İtibar ve Güven: Müşterilerimize verdiğimiz güven ve ihtiyaçları konusundaki hassas yaklaşımımız sayesinde onların hakettikleri rahatlığı sunuyoruz.

 

Uzun Süreli Çalışma: Uzun süreli çalışma hedeflerimiz doğrultusunda geliştirdiğimiz ikili ilişkilerimiz sayesinde sürekliliği sağlıyoruz.

Sorumluluk: Müşterilerimizin aldığı bütün ticari sorumluluklar, maksimum ilgi, sorumluluk ve danışmanlık hizmetleri ile biz üstleniyoruz.

Güven: Verdiğimiz güven ve sunduğumuz servis, ticaretimizin her aşamasında gözleniyor.

Memnuniyet: Asıl amaç ve hedefimiz; müşteri memnuniyetidir.

 

Uzun vadede Memnuniyet:  Müşterilerimiz ile uzun vadeli iyi ilişkiler kuruyoruz.